У 2021 році, на відміну від попередніх років, зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 1) української мови, 2) української мови і літератури.
Таким чином, випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: або сертифікаційну роботу з української мови, або сертифікаційну роботу з української мови та літератури.
Хочете дізнатися відповіді на запитання, які хвилюють здобувачів освіти й освітян, щодо деяких новацій ЗНО-2021? Долучайтеся 14 вересня о 15.00 до розмови із заступницею директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко на YouTube каналі центру. Цей ефір розпочне низку відеоматеріалів від Українського центру оцінювання якості освіти щодо особливостей ЗНО-2021.
Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва обов'язкові для розпізнавання абітурієнтами
Поради одинадцятикласникам!
2. Краще розпочинати - доки не втомився, свіжа голова - із найскладніщого, з того розділу, який заздалегідь знаєте найгірше.
3. Обов'язково слід чергувати роботу і відпочинок, скажімо, 40 хвилин занять, після цього 10 хвилин - перерва.
Варіант перший. Досконало опрацювати історичний матеріал з певного історичного періоду чи однієї теми.
Підготовку кожного питання треба починати з ознайомлюючого читання відповідного розділу чи параграфа в підручнику. Скориставшись довідковою літературою, виписуйте визначення термінів на окремий аркуш, також можна виписати окремо дати, які є обов'язковими для запам'ятовування. Потім треба переходити до ретельного опрацювання змісту посібника. олівцем позначити окремі думки чи фрагменти, різними позначками виділити найголовніше. Якщо якесь питання висвітлене в книжці незрозуміло чи заплутано, краще пошукати відповідь в інших джерелах.
Після такого опрацювання матеріалу краще за все взятися за створення різних таблиць, схем, карто-схем. У будь-якому разі ваші записи мають являти собою послідовний розвиток думки, а не хаотичне нагромадження виписок. Вести такі конспекти краще на окремих аркушах паперу з великими полями (на полях можна ще зробити додаткові помітки, виправлення, доповнення тощо). По такому конспекту вам буде зручно все повторити напередодні тестування. До того ж письмове оформлення конспекту сприяє засвоєнню матеріалу і відшліфовує логіку думок, вчить вибирати головне, аналізувати, швидко запам'ятовувати. Лише після такого ґрунтовного вивчення переходимо до тренувань у розв'язанні тестів.
Варіант другий. Озброївшись підручником і зразками тестів, вирішуємо завдання. можна взяти собі за правило щодня повністю проходити один тест, обов'язково звіряючи свої варіанти з відповідями, котрі пропонуються. І всі теми, які викликають у вас сумніви. де ви допускаєте помилки. не знаєте варіантів правильних відповідей - перечитуємо і опрацьовуємо за першим варіантом.
Історія України. Хронологічні таблиці
Підготовка до ЗНО з історії України (Комплексне видання. Власов)
Сертифікаційна робота з історії України 2019
Пробне ЗНО. Історія України. 2019
Тестові завдання з картами
Бланк відповідей
Корисні посилання
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО
Перевіряємо та покращуємо знання за картами з історії України
ТРЕНІНГ ON-LINE Пам'ятки з історії України підготовка до ЗНО
ТРЕНІНГ ON-LINE дати і події з історії України підготовка до ЗНО
Комментариев нет:
Отправить комментарий